10 травня 2016. Кліффорд Ґ. КРІСТІАНС: ПРАВДА В ЕПОХУ ГЛОБАЛЬНИХ МЕДІА. Організація синхронного перекладу

10 травня 2016

Кліффорд Ґ. КРІСТІАНС: ПРАВДА В ЕПОХУ ГЛОБАЛЬНИХ МЕДІА

Кліффорд Ґ. КРІСТІАНС: ПРАВДА В ЕПОХУ ГЛОБАЛЬНИХ МЕДІА

Програма імені Фулбрайта в Україні запрошує на лекцію «Правда в епоху глобальних медіа», що її виголосить професор Кліффорд Ґ. КРІСТІАНС (Clifford G. Christians) 10 травня 2016 р. о 18:00, у прес-центрі інформаційного агентства «Українські Новини» (Київ, вул. Еспланадна, 20, 1-й поверх, М «Палац спорту»).

 Глобалізація медіа зумовила особливу увагу до питань журналістської етики, особливо пошуків універсальних принципів. Принцип правди медіаповідомлень завжди був і залишається основним у друкованих та радіо- і телевиданнях. Лекція професора Крістіанса буде присвячена застосуванню принципу правди на міжнародному рівні в умовах революції медіатехнологій, що буде проілюстровано випадками у журналістиці та дослідженнями.

Кліффорд Ґ. КРІСТІАНС (Clifford G. Christians) - гостьовий професор комунікацій, професор журналістики і медіа-знавства в Університеті штату Іллінойс (Урбана-Шампейн). Професор Крістіанс займається дослідженнями питань журналістської етики, є автором і співавтором багатьох праць, серед яких - "Responsibility in Mass Communications, Good News: Social Ethics and the Press", "Media Ethics: Cases and Moral Reasoning" (переклад українською «Медіяетика: практичні випадки та моральні міркування» здійснено Школою журналістики і медіакомунікацій УКУ у 2014 р.). Кліффорд Ґ. Крістіанс здобув ступінь бакалавра класичної філології, бакалавра і магістра богослов'я, магістерську ступінь із соціолінгвістики в Університеті Південної Каліфорнії, Ph.D. з комунікацій в Університеті штату Іллінойс. Він був гостьовим викладачем філософської етики в Прінстонському університеті і соціальної етики в Університеті Чикаґо, брав участь у «Програмі П'ю» в Оксфордському університеті.

 

www.fulbright.org.ua/uk/events/341/christians.html